Niezależnie od tego, czy jesteś koneserem zapachów, czy nie, perfumy Daisy marki Marc Jacobs to w zasadzie jedne z najbardziej znanych zapachów na świecie.

Perfumy te zostały wprowadzone na rynek w 2007 roku i zapach od razu stał się popularny i bardzo lubiany przez społeczność perfumeryjną, i nie bez powodu.

Lekki zapach dla młodszych kobiet Daisy Marc Jacobs

Zapach perfum Daisy od Marca Jacobsa otwiera się w zachwycająco zielony i świeży sposób, z głęboko zmysłowym zapachem liścia fiołka spotykającym się z owocowymi i pikantnymi nutami czerwonego grejpfruta i truskawki. Od samego początku ta kombinacja umacnia reputację zapachu perfum Daisy jako niezapomnianą, są to perfumy idealne dla jest marzycielskich kobiet, lekkie i romantyczne. W sercu ten zapach nawiązuje do fiołka i kontynuuje kwiatowy motyw, wprowadzając delikatną gardenię wraz z bogatym jaśminem. W nutach bazowych zapach łączy klasyczny składnik piżma z czystym i kojącym zapachem białego drewna. Wyczujemy również ciepłą wanilię, aby zrównoważyć wszystko i zakończyć perfumy w nieco słodki i uwodzicielski sposób.Perfumy Daisy Marc Jacobs są dostępne w pięknie wykonanym flakonie z fantazyjnymi białymi stokrotkami zdobiącymi jego górę. Delikatny i elegancki tych owocowo-kwiatowych perfum będzie idealny dla młodszych kobiet. Po otwarciu truskawka jest subtelna, miękkie nuty kwiatowe są również natychmiast zauważalne, szczególnie fiołek i jaśmin, ale nie narzucają się. Nuty bazy pojawiają się bardzo szybko; piżmo, wanilia i drewno pojawiają się prawie obok owoców i kwiatów, a przez to je zmiękczają. W tym zapachu jest również bardzo wyraźnie wyczuwalna zieleń i świeżość, przypominająca skoszoną trawę i dzikie kwiaty polne.

Perfumy daisy marc jacobs to słodki, jasny kwiatowo-owocowy zapach do noszenia na dzień wiosną i latem. Perfumy te pachną młodzieńczo, lekko i pięknie, idealne są dla kobiet, które są młode duchem, nie zważają na upływ czasu. Z pewnością taki zapach dodaje energii, pogody ducha i pewności siebie każdego dnia. Nie jest zbyt intensywny, dlatego można go nosić każdego dnia, będzie to zapach odpowiedni również do noszenia w pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here