Usługi pogrzebowe w Lublinie. Bez zmartwień o formalności

0
22274

Utrata bliskiej osoby wiąże się z koniecznością załatwienia wielu formalności. Dla dużej części osób jest to trudny czas, w którym nie mają głowy do organizowania pochówku. Jeśli chcesz przeżyć żałobę w spokoju, skontaktuj się z firmą, która od lat zajmuje się usługami pogrzebowymi w Lublinie i okolicach. Firma Styks udostępnia numer telefonu, pod który można zadzwonić całodobowo. Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej https://www.styks.com.pl/.

Prężna organizacja pogrzebu bez zmartwień

Śmierć często przychodzi niespodziewanie, przynosząc ze sobą wiele emocji. Jeśli czujesz, że organizacja ceremonii pogrzebowej przerasta Twoje obecne możliwości, firma Styks zrobi to za Ciebie. Jest to tym trudniejsze, o ile spotyka Cię pierwszy raz. Aby wesprzeć się wsparciem profesjonalnej firmy, wystarczą Ci następujące dokumenty:

  1. karta zgonu podpisana przez lekarza,
  2. legitymacja emeryta lub rencisty,
  3. dowód osobisty zmarłej osoby,
  4. pisemne upoważnienie do reprezentowania Cię w urzędzie – w celu wystąpienia o akt zgonu.

Po dostarczeniu przez Ciebie trzech pierwszych dokumentów i wspólnym sporządzeniu czwartego, firma zajmie się formalnościami związanymi z pochówkiem i zasiłkiem pogrzebowym. Nie będziesz musiał fatygować się do urzędów ani zarządu cmentarza.

Na co możesz liczyć, korzystając z usług pogrzebowych w Lublinie?

W zakresie usług pogrzebowych firmy Styks z Lublina należy załatwienie wszelkich spraw formalnych, ale także:

  • transport ciała do domu pogrzebowego,
  • przechowanie ciała w przystosowanej chłodni,
  • przygotowanie zmarłego przez doświadczonego balsamistę,
  • zapewnienie tradycyjnego pogrzebu (przewiezienie trumny na cmentarz oraz kompleksową obsługę) lub profesjonalnej kremacji w Lublinie (umieszczenie prochów w urnie),
  • udostępnienie akcesoriów i nagłośnienia,
  • dostarczenie kwiatów i wiązanek z kwiaciarni na terenie zakładu – w razie potrzeby.

Wybór zakładu pogrzebowego

Firma Styks działa w Lublinie i w okolicach od 1991 roku. Zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe, dzięki którym rodzina i znajomi osoby zmarłej mogą w spokoju przeżywać żałobę. Zespół cechuje się wysoką kulturą, dba o zaufanie i komfort klientów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here