Osoby walczące z nadwagą, często szukają sposobu, aby jak najszybciej pozbyć się nadmiernej tkanki tłuszczowej. Jedni stosują różnego rodzaju diety inni zaś sięgają po różne suplementy diety. Tabletek na odchudzanie jest bardzo wiele, jednak jak wybrać te najbardziej skuteczne?

Zacznijmy może od tak zwanych suplementów diety dostępnych w każdej aptece. Środki te niestety nie pozwolą nam w szybki sposób stracić wymarzonych kilogramów jak zapewnia producent, jednak przyczynią się razem z odpowiednią dietą i ćwiczeniami fizycznymi do ich utraty w ciągu kilku miesięcy.

Ceny tych produktów wahają się od 25 zł za opakowanie, jednak w przypadku niektórych tabletek należy ich brać aż trzy w ciągu dnia lub nawet sześć.

Kolejną propozycją są tabletki dostępne przez sklepy internetowe.

W tym przypadku możemy powiedzieć, że są to tabletki na szybkie odchudzanie, jednak kupując je z niepewnych źródeł możemy sobie bardzo zaszkodzić, ponieważ ich skład nie jest do końca nam znany.

Dzięki tym tabletkom możemy schudnąć nawet 15 kg w ciągu miesiąca bez żadnej diety lub ćwiczeń. Tabletki te są sprowadzane przeważnie z Chin a w swoim składzie zawierają sibutraminę.

Sibutramina jest pochodną amfetaminy, dlatego osoby zażywające te tabletki odczuwają wzmożoną suchość w ustach i brak uczucia głodu. Musimy jednak pamiętać, że jest to bardzo nieodpowiedzialne i w niektórych przypadkach prowadzi do wyniszczenia organizmu. Ceny tych specyfików wahają się od 80 zł wzwyż. Oczywiście możemy wybrać tabletki zawierające w swoim składzie naturalne składniki np. ekstrakt z zielonej herbaty, jagody Goji czy mango. Jest wiele producentów proponujących tego typu rozwiązania a zdania na temat ich skuteczności są podzielone. Ceny takich tabletek przekraczają 100 zł, gdzie jedno opakowanie zawiera około 60 kapsułek.

Dobrze działają tabletki odchudzające na receptę a do tego są bezpieczne, dlatego warto jest przed podjęciem próby zrzucenia kilogramów udać się do lekarza specjalisty, który w fachowy sposób nam pomoże. Musimy jednak pamiętać o tym, że przybrać na wadze nie da się szybko, tak samo jak i schudnąć. Ważna jest w każdym przypadku odpowiednia dieta, która pomoże walczyć ze zbędnymi kilogramami. W miarę możliwości powinniśmy również zadbać o aktywność fizyczną, jeżeli nie mamy czasu wybrać się na siłownię, dobrze jest wybrać się na spacer. Dieta, środki wspomagające odchudzanie oraz aktywność fizyczna sprawią, że w niedługim czasie pozbędziemy się kilogramów, nie obciążając przy tym naszego zdrowia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here