Zmiana fryzury na inną, od razu poprawia nastrój, oczywiście pod warunkiem, że nowa fryzura dodaje urody i pasuje do kształtu twarzy, karnacji i sposobu bycia. Fryzura może dodać urody, albo ją odjąć, w zależności od tego, jaki fryzjer ją wykona.

Każdy ceni sobie nowoczesne usługi fryzjerskie, prosto z światowych warsztatów fryzjerskich. Każdy salon, który dba o szkolenia dla swoich pracowników, wysyła ich na warsztaty fryzjerskie, z pewnością będzie się cieszył zainteresowaniem klientów.

Usługi fryzjerskie standardowe i mniej typowe

Każdy salon oferuje najrozmaitsze usługi fryzjerskie, dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Podstawową ofertą jest strzyżenie, farbowanie i modelowanie włosów. Już sama oferta strzyżenia, jest mocno rozbudowana. Tyczy się ona włosów długich i krótkich, fryzur męskich, damskich i dziecięcych. Dodatkową usługą w tej ofercie, jest wycinanie różnych wzorków na głowie. Na tą propozycję głównie decydują się dzieci, ale także dorośli, którzy noszą modne krótkie fryzury, coraz częściej decydują się na wykonanie jakiegoś wzorku na jednej stronie głowy, bądź z tyłu głowy pod włosami.
Jeśli zaś chodzi o farbowanie, to w salonie fryzjerskim można skorzystać z różnych usług z tym związanych. Można się zdecydować na popularne sombre i ombre, na balejaż, na farbowanie odrostów itp. Najczęściej z usługi farbowania włosów korzystają kobiety, chociaż zdarzają się i mężczyźni, którzy chcą w ten sposób zmienić swój wizerunek, lub nie lubią swojego naturalnego odcienia włosów.

Nowoczesne usługi fryzjerskie

Nowoczesny salon fryzjerski, oferuje również usługi mniej typowe i standardowe, które jednak cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Do takich usług można na przykład zaliczyć przedłużanie włosów. Salony fryzjerskie stosują kilka różnych metod przedłużania włosów, jeśli ktoś więc chce się dowiedzieć ile kosztuje przedłużanie włosów, to musi zapoznać się z cennikiem. Cena jednak będzie zależeć od metody przedłużania włosów, a także od długości przedłużanych pasm.

Największym zainteresowaniem cieszy się przedłużanie włosów włosami naturalnymi. W ten sposób można uzyskać bardzo naturalny efekt, który każdemu przypadnie do gustu.

Jeśli chodzi o same metody przedłużania włosów w salonie fryzjerskim, to do wyboru jest kilka opcji. Najpopularniejsza z nich to przedłużanie na taśmie. Fryzjer bierze taśmę, do której są już przyczepione poszczególne pasma włosów i za pomocą specjalnych spinek dołączonych do taśmy, wpina taśmę pomiędzy włosy klienta. To najszybsza i najmniej inwazyjna forma przedłużania włosów. Takie taśmy nie obciążają włosów ani ich nie niszczą, można je też w dowolnej chwili ściągnąć, nawet samemu, bez konieczności kolejnej wizyty u fryzjera.

Inną propozycją w tym temacie, jest przedłużanie włosów metodą termozgrzewalną. Do tego używa się specjalnego urządzenia, tak zwanej zgrzewarki, która po przyłożeniu pasma do włosów klienta, zgrzewa je razem za pomocą specjalnego kleju. Ta metoda jest dosyć czasochłonna, bo każde pasmo włosów trzeba osobno przyczepić i poczekać aż się dobrze przyklei. Poza tym po jakimś czasie, gdy włosy urosną, może być widać wszystkie te złączenia. Tak samo jest w przypadku przedłużania włosów na ringach. Ta metoda nie jest tak inwazyjna, jak w przypadku termozgrzewania włosów, ale małe rinki za pomocą których łączy się pasma włosów, mogą być widoczne, gdy będzie się chciało spiąć włosy a także w inncyh przypadkach.

Koszt przedłużania włosów może sięgać od 500zł do 1500zł, w zależności od metody i długości przedłużanych pasm. Im są dłuższe, tym większy koszt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here