Z takim pytaniem zwracają się do nas przede wszystkim osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług salonów perukarskich oraz nie są świadome, czy noszenie takiej peruki  w ujęciu regularnym może w negatywny sposób odbić się na ich zdrowiu, a przede wszystkim na kondycji ich włosów oraz skóry głowy. Pragniemy już na wstępie uspokoić wszystkich naszych klientów, że jeżeli tylko zdecydują się nabyć wykonywane z najlepszych materiałów oraz pochodzące z zaufanych źródeł peruk, które dystrybuujemy, ryzyko takie jest równe zeru! Dlaczego tak się dzieje? Już spieszymy z wyjaśnieniami!

Wszystkie wyroby, zarówno peruki naturalne jak i peruki syntetyczne  opierają się na zastosowaniu specjalistycznej bazy wykonanej z materiału noszącego wdzięczną nazwę monofilamentu. To właśnie ona odpowiada za stabilność produktu nawet podczas wykonywania najbardziej dynamicznych ruchów, jak również zapewnia pełne bezpieczeństwo skóry głowy i fryzury użytkownika. Jest to spowodowane faktem, iż jest ona nad wyraz elastyczna, a dodatkowo – posiada ona bardzo dużą liczbę mikroskopijnych otworów, którymi na zewnątrz odprowadzany jest nadmiar ciepła (szczególnie w sezonie letnim, kiedy to skwar leje się z nieba), potu, łoju oraz kosmetyków, które stosujemy na co dzień, aby zapewnić naszej peruce jak najlepszy wygląd. Warto w tym miejscu nadmienić również, że każda z baz stosowanych w naszych wyrobach powstaje z materiałów w stu procentach bezpiecznych, testowanych klinicznie, jak również charakteryzujących się właściwościami hipoalergicznymi.

Jak więc doskonale widać – nie mają się Państwo zupełnie czego obawiać! Oczywiście doskonale zrozumiemy, jeżeli nie będą Państwo przekonani przesłaniem płynącym z tekstu opublikowanego w Internecie…w takim przypadku serdecznie zapraszamy do odwiedzin w naszym peruka sklep, gdzie to nasi pracownicy zaprezentują Państwu przykładowe peruki, opiszą dokładnie ich budowę oraz pozwolą je przymierzyć, aby mogli Państwo sami sprawdzić jak wygodne i bezpieczne są oferowane przez nas wyroby!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here