Coraz więcej ludzi zaczyna dbać o swoje zdrowie, a co za tym idzie – uprawia jakąś dyscyplinę sportu. Najczęściej wybierany jest wtedy trening na siłowni. Odpowiednio ułożony pozwala na poprawę sylwetki oraz samopoczucia. W połączeniu z odpowiednią dietą można uzyskać naprawdę dobre efekty.

Dlaczego trener personalny dietetyk to dobre rozwiązanie?

Aby osiągnąć dobre efekty w jakimkolwiek sporcie należy systematycznie ćwiczyć. Oprócz tego bardzo ważną kwestią jest odpowiednio ułożona dieta jak i plan treningowy. Samodzielne ułożenie planu treningowego nie jest ciężkie. Niestety żyjemy w czasach, gdy stale coś się zmienia. W takich sytuacjach ciężko jest wykonywać każdy ustalony przez Ciebie trening na 100%. Trener indywidualny będzie dobrym rozwiązaniem, ze względu na to, że stale będzie dopasowywał twój plan do tego ile masz czasu i jak się w danej chwili czujesz. Tylko w taki sposób będziesz mógł stale cieszyć się efektami oraz czerpać satysfakcję z treningów.

Czy dieta jest ważna podczas treningu?

Trening bez odpowiedniej diety nie ma kompletnie sensu. Co z tego, że na siłowni dasz z siebie wszystko, skoro organizm nie będzie miał odpowiedniej ilości witamin oraz składników odżywczych. Nie ważne, czy znajdujesz się na redukcji, czy chcesz przybrać masy mięśniowej, stale musisz pilnować tego ile spożywasz białka oraz czy ilość kalorii, którą jesz nie jest zbyt duża.

Czym wyróżnia się trener Paweł?

Trener https://www.pawelgluchowski.pl/ wyróżnia się tym, że podchodzi do każdego z klientów indywidualnie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że otrzymasz w pełni spersonalizowany plan treningowy wraz z jadłospisem oraz suplementami, które powinieneś zażywać. Paweł udostępnia komunikator na swojej stronie, dzięki czemu w każdej chwili możesz poprosić go o poradę lub problem, który Cię nurtuje. Nie ważne, czy dotyczy on planu treningowego, czy tego w jaki sposób wykonać dane ćwiczenie. W przypadku wyboru pakietu premium, wykonasz badania krwi, w oparciu o które trener ułoży odpowiedni dla Ciebie plan treningowy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here