Jesteś w trakcie remontu domu, mieszkania albo chcesz wymienić instalację elektryczną i poszukujesz miejsca do zakupu dobrej jakości materiałów? Masz dwa rozwiązania. Możesz wybrać się do sklepu elektrycznego albo do hurtowni. Pierwsze miejsce znane i powszechne, ale czy najlepsze? Wybierając się do hurtowni elektrycznej na pewno znajdziesz tam szeroki asortyment  produktów różnej marki. Do wyboru i koloru, można wybierać i przebierać. A gdy masz problem z wyborem, co zrobić? Od tego są pracownicy hurtowni, pomogą w wyborze i podjęciu decyzji. Ich wiedza nie równa się tej, którą dysponują sprzedawcy w sklepach. Poza tym rabat to jest coś, na co zawsze możesz liczyć w hurtowni elektrycznej. Im więcej kupisz, tym większy rabat. Zakupy w hurtowni są praktyczne, ekonomiczne, a do tego przyjemne. Miła obsługa, rozmowy na temat elektryczności, idealny klimat na zakupy.

Pakiet usług w hurtowni?

Klienci często odwiedzający hurtownię elektryczną doskonale wiedzą, że w tym miejscu można również zamówić usługi. Tak, to prawda. Oferta usług, jakie realizują specjaliści współpracujący z hurtownią jest bardzo szeroka. Jeżeli chcesz wykonać sztandarowe pomiary elektryczności, możesz złożyć takie zamówienie. W hurtowni możesz zamówić również specjalistyczne usługi na przykład na wykonanie oświetlenia ulicznego, budowę stacji transformatorowej kablowej lub napowietrznej, wymianę instalacji w domu, biurze lub w innym miejscu. Budowa rozdzielnic nN i SN również znajduje się w ofercie usług zamawianych za pośrednictwem hurtowni elektrycznej. Hurtownie przyjmują również zamówienia na budowę trakcji trolejbusowych i wiele innych usług, które wyszczególnione są na stronie internetowej.

Skorzystaj z oferty sklepu internetowego

Zakupy w hurtowni nie muszą odbywać się stacjonarnie. Jeżeli nie masz czasu, trudno ci wybrać się na zakupy w tygodniu, a nawet w weekend, możesz skorzystać z oferty hurtowni w postaci sklepu online. Znajdziesz w nim te same produkty co w hurtowni stacjonarnej https://sklep.elektrospark.pl/. W każdej chwili, gdy dysponujesz czasem, możesz dokonać przeglądu artykułów. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, wyślij e-maila z zapytaniem albo porozmawiaj telefonicznie z pracownikami hurtowni w godzinach jej otwarcia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here