Koszule wojskowe o odcieniu khaki to zawsze propozycja dla silnych i pewnych siebie mężczyzn. Ten kolor ma niewątpliwie w sobie coś, co bardzo przyciąga kobiety. W sklepach z odzieżą wojskową nie ma żadnych problemów z nabyciem tego typu koszul w różnych konfiguracjach rozmiarowych. Koszule wojskowe w kolorze khaki można kupić od rozmiaru S aż do 3 XXL, zatem każdy chętny znajdzie ten okaz, który najbardziej do niego pasuje.

Koszule wojskowe można nosić do spodni typu bojówki, ale nie tylko. Jeśli założymy je do spodni eleganckich, prasowanych w kant, nabiorą nieco silniejszego, eleganckiego charakteru. Można także aranżować te koszule w oparciu o stylizacje oparte na zastosowaniu spodni jeansowych – niebieskich lub czarnych – tutaj także zdadzą egzamin.

Do spodni oraz koszuli musi zostać dodany także szeroki, pokaźny pas, bo tak naprawdę to on jest tutaj zwieńczeniem całej stylizacji. Podkreśla zgrabne, męskie biodra, a także męską siłę. Niektóre z koszul wojskowych w kolorze khaki mają na ramionach obecne różne naszywki, podkreślające ich wizualną atrakcyjność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here