PRZEDŁUŻANIE I STYLIZACJA PAZNOKCI JANOWO NA FILTROWEJ

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi, gastronomia w Rumi

Moderatorzy: Zigi, aisne

meg_n
Początkujący
Początkujący

Post autor: meg_n » 8 wrz 2008, o 13:21

CZY KTOŚ ROBIŁ SOBIE PAZNOKCIE W SOLARIUM NA FILTROWEJ? SŁYSZAŁAM JEST TAM CAŁKIEM TANIO I W PORZĄDKU. MOŻE KTOŚ POTWIERDZIĆ? BO CHCĘ ZROBIĆ PAZNOKCIE NA ŚLUB

mońka
Początkujący
Początkujący

Post autor: mońka » 9 wrz 2008, o 15:36

Na Filtrowej to nie słyszałam,ale ja chodzę już od 3 lat do babeczki na Ceynowy ( na imię ma Ania) i jestem zadowolona. Miesiąc temu byłam robić sobie właśnie pazurki na wesele i muszę ci powiedzieć,że bardzo dużo osób zwróciło na nie uwagę i podziwiali. Jest nie droga i dobrze robi! A do tego jest bardzo miła i sympatyczna!Naprawdę polecam. Ale pójdźmy za ciosem i mogę ci polecić bardzo dobrą fryzjerkę ,ma fajny zakład obok Domu Harcerza na Włókienniczej.Ciężko się do niej dostać,bo jest zawalona pracą,ale warto poczekać!Na serio będziesz zadowolona! :!: :!:

Pandemonium
Początkujący
Początkujący

Post autor: Pandemonium » 2 sie 2011, o 14:21

moje koleżanki tez chodza do ani i polecają ja mam naturalne długie paznokcie więc na co mi to:D wyrzucanie kasy w błoto rozumiem jakby laski miały jakies zmasakrowane palce ale normalnie obklejac się syfem yłl

Ale anka robi ponoć super wszystko mi się tipsy i inne ścierwa nie podobają tandeta

ODPOWIEDZ