Szukam dobrego pediatry w Rumi

Szukam fachowca, porady. Handel, usługi, gastronomia w Rumi

Moderatorzy: Zigi, aisne

ruda31
Początkujący
Początkujący

Szukam dobrego pediatry w Rumi

Post autor: ruda31 » 3 wrz 2012, o 22:46

Witam wszystkich,
czy ktoś mógłby mi polecić dobrego pediatrę w Rumi? z fajnym podejściem do dzieci i nie takiego, co tylko wypisuje antybiotyki.

ruda31
Początkujący
Początkujący

Post autor: ruda31 » 4 wrz 2012, o 21:08

Witam, nikt nic nie chce doradzić
Ale poszperałam w internecie i znalazłam Dr Skwron. Zadzwoniłam do przychodni i okazało się że bez problemu można się umówić bo przychodnia jest nowo otwarta. Pojechałyśmy z moją trzyletnią Julką, dr dokładnie ją obejrzała, przepisała jakieś syropy i powiedziała że z antybiotykiem nie ma co się spieszyć. Naprawdę świetne podejście do dzieci, bardzo miła, zresztą mogę potwierdzić że opinie które o niej znalazłam są słuszne. Z czystym sumieniem mogę polecić dr Skowron. Przyjmuje na Katowickiej 14 w Centrum Medycznym imed.
A przy okazji na miejscu dowiedziałam się że w związku z otwarciem tej przychodni mają jakieś promocje np USG piersi jest po 29 zł, a usuwanie kamienia z zębów, piaskowanie z fluoryzacja po 50 zł i coś tam jeszcze ale tylko to zapamiętałam, nie wiem jak USG ale ja za samo usuwanie kamienia płaciłam 100zł więc chyba warto.
Jakby ktoś słyszał o jakiś innych promocjach o specjalistach to proszę o jakieś namiary. pozdrawiam

ODPOWIEDZ