Wymiana książek (Rumia i okolice)

Hydepark, czyli o wszystkim innym.

Moderatorzy: Zigi, Jaro, aisne

juliaann
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

23 sty 2015, o 10:25

Znacie się na książkach. Uwielbiam czytać i pochłonąłem już niemalże wszystko co było dostępne. Kocham każdy rodzaj książek, ale największą miłością darzę kryminały. Znacie może jakichś nowych, dobrych pisarzy? Wiem, że wiele nowych osób pojawia się jeśli chodzi o pisanie książek. Już kilka "perełek" udało mi się wyłowić, ale to niestety ciągle mało. Zawsze znajdę czas na czytanie, bo to kocham. Szukam więc nowych autorów, których książki są warte zainteresowania. Kocham szczególnie kryminały, ale może być każdy rodzaj. Każdą książkę sprawdzę, bo już brakuje mi pomysłów na dobre książki. Popularni autorzy są dla mnie nieco nudni. Uwielbiam czytać nowych pisarzy. Szczególnie dlatego, że ich książki są jeszcze tanie i można po eksperymentować. Możecie mi podsunąć jakieś tytuły lub nazwiska? Poszukuję naprawdę dobrych książek, mało znanych osób. Teraz jest dosyć ciężko wyjść na rynek jeśli chodzi o książki, bo ludzie przestają czytać. Ale są jeszcze tacy fanatycy jak ja i może będzie jakaś ciekawa pozycja z nowości, która mnie zainteresuje. Możecie mi pomóc.
ODPOWIEDZ