Przeprowadzka z Lublina

Hydepark, czyli o wszystkim innym.

Moderatorzy: Zigi, Jaro, aisne

ala
Początkujący
Początkujący

8 lip 2013, o 14:29

Witam forumowiczów.Zastanawiam się nad przeprowadzką do Rumii. Co powiecie o tym mieście , jak z pracą i jak sie tu żyje ?
kobiecanka
Ja tu zaglądam
Ja tu zaglądam

18 sie 2013, o 21:28

cześć, my przeprowadziliśmy się trzy lata temu z Warszawy do Rumi i ani przez moment nie żałowaliśmy tej decyzji. Szukaliśmy swojego miejsca w całej Polsce i padło na Rumię. Ograniczała nas oczywiście kwota, jaką chcieliśmy przeznaczyć na dom, ale Rumia jest dosyć tania jeśli chodzi o nieruchomości (a na pewno tańsza niż Gdańsk i Gdynia, które też rozważaliśmy). Mieszka się bardzo dobrze, podoba nam się podmiejski charakter zabudowy i spokój, jaki tu panuje, choć to dość duże miasto (prawie 50 tys. osób). Jest to wszystko, co trzeba do wygodnego życia: drogi, ścieżki rowerowe, infrastruktura, sklepy, basen, kino, stadion itp. Dobra komunikacja z większymi miastami, blisko do morza i zatoki, lasów, jezior. Dla nas bajka. Nie wiem jak z pracą, bo ja pracuję w domu i robię to samo, co w robiłam w poprzednim miejscu. Podejrzewam, że więcej możliwości daje Gdynia, ale dojazd na prawdę nie jest uciążliwy. Jednym słowem: polecam. Po mieszkaniu w Warszawie to jest wytchnienie i zmiana jakościowa
ODPOWIEDZ