Dworzec PKP w Gdyni

Reda, Wejherowo, Trójmiasto.

Moderatorzy: Zigi, Jaro, aisne

Przegląd Mediów
Moderator

Dworzec PKP w Gdyni

Post autor: Przegląd Mediów » 20 mar 2008, o 22:32

Wygląda na to, że gruntownego remontu gdyńskiego dworca nie prędko się doczekamy.
Nowszy dworzec w Gdyni na lato

1 kwietnia rozpoczną się prace remontowe na gdyńskim Dworcu Głównym PKP. Zostaną między innymi pomalowane ściany i naprawiony dach gmachu. Remont potrwa trzy miesiące - do 1 lipca - i będzie kosztował pół mln zł. Po wielu trudach udało się wreszcie wyłonić firmę, która podjęła się zmiany wizerunku wnętrza gdyńskiego dworca.

- To nawet nie będzie lifting, tylko odświeżenie poczekalni dworcowej i naprawa przeciekającego dachu - zastrzega Mariusz Wiórek, dyrektor do spraw projektu w Biurze Nieruchomości Strategicznych Polskich Kolei Państwowych. - Chcemy, żeby gdyński dworzec jeszcze przed sezonem letnim zmienił swój wygląd przynajmniej wewnątrz.

Gruntowny remont dworzec ma być przeprowadzony dopiero w ciągu najbliższych lat.
(...)
Mariusz Jabłoński - POLSKA Dziennik Bałtycki

WITH LOVE
Początkujący
Początkujący
Kontakt:

Post autor: WITH LOVE » 18 cze 2008, o 10:14

Na szczęście estakada kwiatkowskiego już otwarta i wreszcie morska odkorkowała się z tirów :)

Hanna29
Ja tu zaglądam
Ja tu zaglądam

Dworzec PKP w Gdyni

Post autor: Hanna29 » 17 lut 2011, o 17:23

Eech, jak pomysle o tych wszystkich naszych dworcach kolejowych, ktore sie po prostu sypia i wygladaja conajmniej zalosnie, to nie moge inaczej niz sie denerwowac... :( Wiele z nich kiedys moglo popisac sie ciekawa architektura, calkiem przyzwoitym wygladem, pomyslowoscia rozmieszczenia budynkow i torow no i oczywiscie nie moge nie uwzglednic uczucia sentymentu, ktore wywoluja u mnie stare - ladne, odrestaurowane - dworce... Tyle ze teraz o nie tak strasznie trudno... :(

eMKa
Początkujący
Początkujący

Post autor: eMKa » 28 maja 2011, o 16:44

ODPOWIEDZ