Kaszubska Liga Amatorskiej Siatkówki

Wydarzenia sportowe, sprawy kibiców.

Moderatorzy: Zigi, Jaro, aisne

Myszos
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2011, o 14:29

16 wrz 2011, o 14:29

Szanowni Państwo!Pragniemy zaprosić państwa do udziału w Kaszubskiej Lidze Amatorskiej Piłki Siatkowej organizowanej przez Kaszubskie Towarzystwo
Sportowo - Kulturalnego (KTSK) reprezentowane przez
p. Piotra Klechę, oraz Amatorski Wejherowski Klub Siatkarski NightShadows (AWKS) reprezentowany przez
p. Piotra Myszewskiego.

Oba te Stowarzyszenia zainicjowały w roku 2008/2009 jedne
z największych w Województwie Pomorskim Amatorskich zawodów w Piłce Siatkowej.Wyrażamy nadzieję, że nasza propozycja
wyzwoli u Państwa chęć rywalizacji w jednej z najpiękniejszych dyscyplin sportowych jakim jest piłka siatkowa.Czym jest KLAS:?

KLAS to Kaszubska Liga Amatorskiej Siatkówki - Kontynuacja i następca Luzińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej zapoczątkowanej w 2008 roku, która była jedną z największych amatorskich lig w województwie pomorskim i miała swoje III edycje. Duże z ainteresowanie amatorską siatkówką, podnoszący się poziom grających drużyn i coraz większe zainteresowanie kibiców, przyczyniło się do zwiększenia rangi imprezy jaką będzie KLAS.

Klas to siatkówka amatorska, niekoniecznie rekreacyjna.

Co daje KLAS:?

Zwycięzcy uzyskują tytuł Mistrza Kaszub.
Wielki puchar przechodni który będzie w posiadaniu zespołu aż do kolejnej edycji.
Zwycięscy biorą udział w Mistrzostwach Województwa Pomorskiego, oraz Amatorskiej Plus Lidze z bez zbędnych zapisów i oczekiwań na decyzje organizatorów.

Każdy zespół ma szansę zostać laureatem w kategorii "ulubiony zespół kibiców" :)

Mnóstwo przedniej zabawy oraz wysoki poziom gry,

Czas trwania:

Kaszubska Liga Amatorskiej Siatkówki będzie trwać od października 2011 do kwietnia 2012.

Zainteresowanie:

W trzech edycjach LALPS wzięło udział łącznie 16 zespołów pochodzących z województwa Pomorskiego. Zespoły reprezentujące między innymi: Kartuzy, Przywidz, Gdynię, Wejherowo, Luzino, Lębork oraz Choczewo co łącznie skupiło ponad 120 zawodników grających w Amatorską Piłkę Siatkową. Wierzymy iż w Kaszubskiej Lidze Amatorskiej Siatkówki zgłosi sie około 24 drużyn.Organizacja:

KLAS jest w pełni profesjonalnym systemem rozgrywek. Dysponujemy wymiarowymi boiskami oraz doskonałym zapleczem sprzętowym, opieką medyczną. Tylko w naszych amatorskich rozgrywkach przy boisku znajdować się będą np: dźwiękowo - akustyczne sygnalizatory zmian zawodników, obowiązywać tabliczki zmian, osoby wycierające wilgotną podłogę do sucha, sędziowie liniowi, maskotka turnieju, dodatkowe konkursy dla drużyn jak i przede wszystkim kibiców. Aktualne tabele i wyniki można śledzić na stronie internetowej poświęconej Lidze, w forach dyskusyjnych, jak również w lokalnych mediach ( prasa, radio, telewizja).Media: Informacje o turniejach można znaleźć w: TTM Chopin, Panorama Powiatu, Radio Kaszebe, sportowe.kaszuby.pl , www.luzinosport.net, www.lalps.pl, www.nightshadows.pl. www.kaszubska-siatkowka.pl

Osiągnięcia trzech edycji LALPS:


Wyłoniono najlepszą drużynę zawodów, która uzyskała tytuł „Mistrza Kaszub” – Reknica Klonowo Dolne - dwukrotnie.
Pełne zadowolenie patronów honorowych , sponsorów, drużyn i kibiców jak i dobra zabawa stały się najlepszą wizytówką LALPS.

Otrzymaliśmy również oficjalne podziękowania na uroczystym zakończeniu Rady Gminy Luzino, przez Przewodniczącego Rady Gminy Luzino za wkład rozwijania sportu w Luzinie oraz podziękowanie od Stowarzyszenia Przyjaciół Siatkówki w Lęborku za wkład w rozwój amatorskiej Siatkówki w województwie pomorskim.Miejsce zawodów:


Pełnowymiarowa Hala Widowiskowo Sportowa (GOSRiT)
w Luzinie ul. Mickiewicza 22 84-242 LuzinoCel KLAS:

Chcemy kontynuować ideę rozpowszechniania sportu na terenie województwa Pomorskiego poprzez organizowanie kolejnej imprezy, która pozwoli wyłonić nam kolejnego
„Mistrza Kaszub” w Amatorskiej Piłce Siatkowej. Podniesienie poziomu oraz rangi zawodów jest naszym celem priorytetowym. W KLAS zaplanowaliśmy zwiększenie liczby drużyn z 12 do około 24 zespołów z województwa Pomorskiego, co w efekcie pozwoli nam otrzymać około 200 zawodników oraz 250 rozegranych meczy. Jednocześnie czas trwania całych rozgrywek będzie trwał około pół roku.
ODPOWIEDZ