odśnieżanie

Aktualności - Rumia - dzielnice: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Stara Rumia, Szmelta, Zagórze oraz osiedla: Rajskie, Rumia Park, Janowo, Osada Kolejowa, Podgórne, Królewskie, Kazimierza, Morelowe, Żeglarzy

Moderatorzy: Zigi, Jaro, aisne

magdaeska
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

odśnieżanie

Post autor: magdaeska » 13 gru 2010, o 04:21

Pozdrawiam serdecznie Pana, który po 3 rano odśnieża traktorem z pługiem naszą ulicę. Ale i tak się boję dzisiaj wyjeżdżać :( Szkoda, że mi wjazdu nikt nie odśnieży buuuu

kowalski
Początkujący
Początkujący

Post autor: kowalski » 13 gru 2010, o 13:47

A co to za prywatna ulica.

Alfredo
Forumowicz
Forumowicz

Post autor: Alfredo » 13 gru 2010, o 14:17

kowalski pisze:A co to za prywatna ulica.
Pewnie nie prywatna. Pan z pługiem robi to zapewne na zlecenie miasta... Ale pewnie nie zagląda on na forum. Pewnie jakby mu tak podziękować osobiście, to czułby się doceniony ;) A wjazd odśnieżyć to sama przyjemność - dla ciała

magdaeska
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: magdaeska » 15 gru 2010, o 21:21

kowalski pisze:A co to za prywatna ulica.
- dziwne, to na miejskiej ulicy nie mogę czuć się jak u siebie?
Osobiście to się wstydzę :oops:

Paabblloo
Początkujący
Początkujący

odśnieżanie

Post autor: Paabblloo » 16 gru 2010, o 21:02

Rumskie drogi też za ciekawie nie wygladają. Dąbrowskiego bardzo ciekawie a to przecież jedna z głównych dróg w Rumii. Lód ubity przez traktor który przejeżdżał. Pług też ciężko zobaczyć, bynajmniej ja nie widzę.

kowalski
Początkujący
Początkujący

Post autor: kowalski » 18 gru 2010, o 11:01

Dąbrowskiego to tysiące muld i jedzie się jak po tarce .

magdaeska
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: magdaeska » 19 gru 2010, o 22:04

Muszę pochwalić, że przy Przedszkolu pod Topolą na Leśnej w tym roku nawet odśnieżone.
No ale jedno się nie zmieniło: dzieciaki świętują przedszkolną Wigilię, rodzice obstawili całą ulicę Leśną, to kto bankowo pojawi się w tym momencie - oczywiście straż miejska żeby skasować kilka karniaków. Nie żeby wprowadzić porządek na zakorkowanej uliczce - o nie takimi pospolitymi sprawami, to oni się nie zajmują. Najważniejsze to ściagnąć haracz i to najlepiej blokując cały ruch dookoła.

fisia.g
Początkujący
Początkujący

Post autor: fisia.g » 25 gru 2010, o 18:12

Odśnieżanie ulic w Rumi to jakaś porażka. Ulica Kujawska powinna być wyłączona z ruchu, tylko lód i śnieg. Chodniki to samo. Któż jest za to odpowiedzialny??? Czyżby to byl juz koniec świata gdzie pług nie da rady dojechać?

funia1977
Początkujący
Początkujący

odśnieżanie

Post autor: funia1977 » 25 gru 2010, o 22:55

Bardzo interesujące jest stwierdzenie Pani Burmistrz o obowiązku odśnieżania dachów dla bezpieczeństwa ,a kto u licha odśnieży te zasypane ulice i skrzyżowania wszystkie wyglądają jakby nie widziały pługu a przede wszystkim Janowo -PRZECIEŻ TO ZGROZA!!!!!!!! .
Zjazdy ze skrzyżowań to już wołają o pomste do nieba a uliczki boczne nie no poco odśnieżać tam to sami eskimosi mieszkają więc lepiej niech siedzą w domach " igloo"przecież śnieg to ich żywioł .
Nie no ale bezpieczeństwo przedewszystkim - JASNE WOLNE ŻARTY !!!!!!.
Dobrze że na gdyni odśnieżają i zdrowo sypią solą to przynajmniej wjeżdżając na teren janowa wwozi sie troche soli na kołach i na poczatku do ronda jest w miare ale dalej -- hahaaha istne jaja .
No nie od strony redy to samo więc początki są znośne ,ale jak wyraźnie widać granice rumi tam gdzie lód i biało to rumia i janowo a gdzie granica gdyni to już zupełnie inna bajka -tak ale czym tu odśnieżać skoro janowo odśnieża aż jeden ciągnik NORMALNIE KPINY SE ROBIĄ , no ale ktoś te prace zleca -ciekawe kto ????
Hahahaaha

kowalski
Początkujący
Początkujący

Post autor: kowalski » 27 gru 2010, o 13:13

Już teraz częsc ulic nadaje się do jazdy w jednym kierunku.Samochody nie mogą się wyminąć.Ktoś musi się cofać lub wjechać w snieg.No a wtedy zaczynają się kłopoty.

Joe
Ja tu zaglądam
Ja tu zaglądam
Kontakt:

Post autor: Joe » 27 gru 2010, o 15:57

fisia.g pisze:Odśnieżanie ulic w Rumi to jakaś porażka. Ulica Kujawska powinna być wyłączona z ruchu, tylko lód i śnieg. Chodniki to samo. Któż jest za to odpowiedzialny??? Czyżby to byl juz koniec świata gdzie pług nie da rady dojechać?
Lol, Kujawska jest mega:D piechotą? no comment...w pierwszy dzień świąt 3 rodzinki wynosiły sobie nawzajem samochody:) dobrze, że w potrzebie potrafimy sobie pomóc:)
Ostatnio chciałem wyjść pobiegać, ale myślałem, że się zabiję, wszędzie jeden lód:D czad

magdaeska
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: magdaeska » 2 sty 2011, o 21:09

Kurde mam dosyć tej zimy. Jak tak ma być do marca, to dziękuję.

Paabblloo
Początkujący
Początkujący

odśnieżanie

Post autor: Paabblloo » 5 sty 2011, o 00:29

Ja proponuje przyczepić pługi Policji i Straży miejskiej :p Był by pożytek ;p

Hanna29
Ja tu zaglądam
Ja tu zaglądam

odśnieżanie

Post autor: Hanna29 » 21 lut 2011, o 09:54

No, hehe, teraz z odsniezaniem raczej nie mamy problemu, nie? :D
Ostatnio zmieniony 10 mar 2011, o 17:03 przez Hanna29, łącznie zmieniany 1 raz.

magdaeska
Forumowicz
Forumowicz
Kontakt:

Post autor: magdaeska » 28 lut 2011, o 09:09

Taka zima to mi się nawet podoba. Najgorzej jak ten śnieg walił bez końca.

ODPOWIEDZ