Będzie giełda samochodowa?

Aktualności - Rumia - dzielnice: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Stara Rumia, Szmelta, Zagórze oraz osiedla: Rajskie, Rumia Park, Janowo, Osada Kolejowa, Podgórne, Królewskie, Kazimierza, Morelowe, Żeglarzy

Moderatorzy: Zigi, Jaro, aisne

Przegląd Mediów
Moderator
Posty: 333
Rejestracja: 6 wrz 2007, o 13:52

7 paź 2007, o 17:19

NaszeMiasto.pl pisze:Rumia. Radni chcą giełdy samochodowej

Giełda samochodowa w Rumi. Niemożliwe? A jednak. Radni rządzącej w Rumi koalicji PO i PiS widzą potrzebę budowy nowego dużego targowiska spełniającego wszelkie wymagania kupców i mieszkańców miasta, które w niedzielę mogłoby także pełnić rolę giełdy samochodowej.
Kiedy jednak miałoby powstać takie targowisko i gdzie byłoby zlokalizowane, Piotr Zaradny, rzecznik koalicyjnych klubów PO i PiS, na razie nie chce zdradzić.
Rumscy radni PO i PiS zastrzegają, że plany budowy nowego targowiska, które jak na razie nie są sprecyzowane, nie oznaczają likwidacji istniejącego przy placu Kaszubskim. Obiecują, że będzie ono funkcjonować tak długo, jak kupcy będą chcieli na nim handlować.
Przypomnijmy, że wcześniej radni PO i PiS sugerowali, że zastanawiają się nad lokalizacją nowego placu targowego w okolicy powstającego centrum handlowego Auchan. To spotkało się z licznymi protestami tak handlowców z targowiska na placu Kaszubskim, jak i ich klientów.
(...)
(lan) - NaszeMiasto.pl
ODPOWIEDZ