Prawda o Straży Miejskiej w Rumi

Aktualności - Rumia - dzielnice: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Stara Rumia, Szmelta, Zagórze oraz osiedla: Rajskie, Rumia Park, Janowo, Osada Kolejowa, Podgórne, Królewskie, Kazimierza, Morelowe, Żeglarzy

Moderatorzy: Zigi, Jaro, aisne

romek48
Początkujący
Początkujący

Prawda o Straży Miejskiej w Rumi

Post autor: romek48 » 2 sty 2015, o 16:57

Mieszkam w bloku na ul.Kombatantów od kilku miesięcy Urząd Miasta przydzielił mieszkanie rodzinie która nie potrafi się dostosować do innych współlokatorów.W nocy wszczynają bójki w trakcie libacji alkoholowej,skutecznie zakłócają porządek i łamią regulamin mieszkańców.Ta rodzina jest wielodzietna skoro dzieci wyrastają w takiej agresji nie dziwmy się że dochodzi do różnych tragedii.Oczywiście informowałem kilkakrotnie organy władzy samorządowej w naszym mieście.Interweniowałem u Straży Miejskiej,ale bez zadnego odezwu z ich strony.Skoro Straż Miejska nie potrafi zapewnić porządku i bezpieczeństwa tylko regularnie zasila kase Urzędu Miasta perfekcyjnie sciągając mandaty od ich mieszkańców należałoby pomyśleć o likwidacji ich działalności.Jeżeli taki stan obojętości organów władzy samorządowej będzie trwał dalej myślę że znajdzie się chętna telewizja i zrobi ciekawy reportaż, w końcu prawda ujrzy światło dzienne.

ODPOWIEDZ