UFO nad Rumią-Dębogórzem! Czy ktos to jeszcze widział?!

Aktualności - Rumia - dzielnice: Biała Rzeka, Janowo, Lotnisko, Stara Piła, Stara Rumia, Szmelta, Zagórze oraz osiedla: Rajskie, Rumia Park, Janowo, Osada Kolejowa, Podgórne, Królewskie, Kazimierza, Morelowe, Żeglarzy

Moderatorzy: Zigi, Jaro, aisne

funkybastard
Początkujący
Początkujący

9 sie 2008, o 14:28

Witam!
Wczoraj wieczorem (dokladnej godziny nie znam, wiem, że było to po 20 podczas trwania filmu "Ostatni Skaut" na TVNie)
mój ojciec pracujący przy budowie oczyszczalni ściekow w rumii-dębogórze widział z kolegami szereg świateł (okreslił to jako "eskadre" fioletowych świateł) która przelaciała bez żadnego dzwieku w całkowitej ciszy nad ich "barakami" mieszkalnymi, poc zym zmieniło kolor na bardzo jasny niczym mocna żarówki i zniknęło.

Prosze o poważne podejście do sprawy, to nie są żarty i prosze was bardzo, nie robcie sobie jaj bo to naprawdę nie są żarty.
Awatar użytkownika
Alka
Forumowicz
Forumowicz

9 sie 2008, o 15:13

A może ktoś z tych pracowników zrobił fotkę np komórką?
A może to piątek, weekendu początek ;)
funkybastard
Początkujący
Początkujący

9 sie 2008, o 19:32

Nie wiem czy zrobił.
I to, że ty co piatek nie mozesz stac na własnych nogach bo jestes zalana i masz zwidy nie znaczy że każdy tak robi, a zwłaszcza moj ojciec.
prosiłem o poważne podejście do sprawy bo to nie są żarty.
Awatar użytkownika
Alka
Forumowicz
Forumowicz

10 sie 2008, o 18:54

To, że jestem zalana w każdy piątek to nie Twój interes ;) Ale UFO to ja jeszcze nie widziałam. Wrzuć fotkę, to podejdę do sprawy poważnie :D
funkybastard
Początkujący
Początkujący

10 sie 2008, o 20:34

To nie w*** idiotycznych tekstów jak proszę o powagę. Obejdzie się bez twojego łaskawego ainteresowania i bez fotki. Niczego nie muszę ci udowadniać, i jeżeli potrafisz czytać to w temacie proszę o odzew osób które tez to widziały a nie jakiegos niedowiarka typu "pokaz mi fotke to uwierze" bo gdzieś mam czy ty w to uwierzysz czy nie dziewczynko.
Awatar użytkownika
Alka
Forumowicz
Forumowicz

11 sie 2008, o 09:17

Ojoj, no to się nasz bastard zdenerwował :)
funkybastard
Początkujący
Początkujący

11 sie 2008, o 10:20

Ojoj...
mamutek
Początkujący
Początkujący

28 sie 2011, o 22:16

Fakt. Widziałam to zjawisko z balkonu przy ul. Gdańskiej. Duży obiekt przesuwał się bezszelestnie i wolno z dużą ilością migoczących na pomarańczowo świateł. Zawołałam męża on też to zobaczył. Byłam tak zafascynowana tym widokiem, że nawet nie pomyślałam o zrobieniu zdjęcia. Potem to coś świeciło coraz słabiej i znikło za chmurami. Bardzo byłam ciekawa czy ktoś to jeszcze widział. Dzięki funkibastard
djaras
Początkujący
Początkujący

6 wrz 2011, o 14:13

Oj za dużo filmów sie naoglądaliscie:) To co lata i swieci to lampiony! Taka teraz u nas moda nastala, albo na weselu jakims albo dla zabawy ludzie puszczają papierowe lampiony ze świeczką w środku...:) UFO...:)hehe
ODPOWIEDZ